10minuta lajme shqip blue1
Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle

29 Dec 2019
Muzik Shqip - Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle

Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle (Official Video), kengetarja e njohur dhe shum e famshme Dhurata Dora ka lansuar projektin e saj te ri. Kenga e re vjen me titull "100 shkalle" dhe vjen e kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar Max Production. Kurse kenga eshte prodhuar nga BigBang, gjithashtu Teksti eshte e shkruar nga vet Dhurata.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android