10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani - Engjej

29 Dec 2019
Muzik Shqip - Yll Limani - Engjej

Yll Limani - Engjej (Official Video), kengetari Ylli po vazhdon te sjell kenge te bukura te cilat po pelqehen shume nga fansat e tij. Ai se fundmi ka publikuar kengen e re e cila e ka titullin "Engjuj" dhe vjen e realizuar edhe me Klip te cilin e ka prodhuar Onima. Ndersa kenag vjen me Muzik dhe Tekst te punuar nga vet Ylli.Kengenn gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali ONIMA.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android