10minuta lajme shqip blue1
Kida - Moti

29 Dec 2019
Muzik Shqip - Kida - Moti

Kida - Moti (Official Video), kengetarja Kida sapo ka lansuar kengen e re. Kenga mban titullin "Moti" dhe vjen eksluzive ne Yotube te kanali i saj personal KIDA. kengetarja per kengen e re ka bashkpunuar me Prygo, Royal Music Group, ndersa Teksti eshte i shkruar nga Bimbima.Gjithashtu kjo kenge eshte e kompletuar me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Boulevard Films.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android