10minuta lajme shqip blue1
LILEM - TY (Official Video 2020)

04 Jan 2020
Muzik Shqip - LILEM - TY

LILEM - TY (Official Video 2020) reperi i njohur Lilem vitin 2020 e ka startuar me nje balad shume te bukur. Balada mban titullin "Ty" dhe sapo eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare te Mbreti Records. Kjo kenge e bukur eshte prodhuar nga Flow Music, kurse Tekstin e ka shkruar vet Lilem. Kenga "Ty" gjithashtu eshte e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka punuar Genc Ahmeti.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android