10minuta lajme shqip blue1
Genc Prelvukaj - Shpirtin e zi

07 Jan 2020
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj - Shpirtin e zi

Genc Prelvukaj - Shpirtin e zi (Offcial Video), kengetari i njohur dhe shume i pelqyer Genc Prelvukaj ka sjell baladen e re.Kenga vjen me titull "Shpirtin e zi" dhe eshte e punuar me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka realizuar Black Fish Entertainment.Gjithashtu kjo kenge eshte e prodhuar nga vet Genci.Kengen "Shpirtin e zi" mund ta gjeni ne Youtube te kanali blackfishofficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android