10minuta lajme shqip blue1
2Ton - Nane

11 Jan 2020
Muzik Shqip - 2Ton - Nane

2Ton - Nane (Official Audio), reperi 2Ton po vazhdon te sjell kenge te reja te cilat po pelqehet nga fanasat e tij.Kenga me e re e cila vjen si Audio mban titullin "Nane" dhe eshte e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet reperi.Gjithashtu per Videon eshte kujdesur Fisnik Avdiu.Kenga eshte publikuar ne Youtube te kanali 2TONoffical.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android