10minuta lajme shqip blue1
Adnan Daci & Ramadan Krasniqi Dani - Dashnia pa hile

11 Jan 2020
Muzik Shqip - Adnan Daci & Ramadan Krasniqi Dani - Dashnia pa hile

Adnan Daci & Ramadan Krasniqi Dani - Dashnia pa hile (Official video), kengetari Adnan Daci ka publikuar kengen e tij me te re e cila vjen ne bashkpunim me kengetarin e njohur Dani. Dueti i dyshes titullohet "Dashnia pa hile" dhe vjen e kompletuar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar BUG production.Poashtu kjo kenge eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga Kreshnik Avdiu.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android