10minuta lajme shqip blue1
Kreshniko - Heb Ab

11 Jan 2020
Muzik Shqip - Kreshniko - Heb Ab

Kreshniko - Heb Ab (prod. by Way, Offical Video 2020), reperi me i ri cili jeton dhe vepron ne Gjermani Kreshniko ka sjelle kengen e tij me te re.Kenga mban titullin "Heb Ab" dhe eshte e realizuar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka xhiruar Luca Tiziani, kurse Tekstin e ka shkruar vet reperi.Kete kenge te bukur mund ta gjeni ne Youtube te kanali i njohur Mbreti Records.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android