10minuta lajme shqip blue1
Rifadije Grajqevci - Prej qe jemi nda

15 Jan 2020
Muzik Shqip - Rifadije Grajqevci - Prej qe jemi nda

Rifadije Grajqevci - Prej qe jemi nda (Officail Video), kengetarja e njohur Rifadije Krasniqi sapo ka publikuar baladen e saj me te re. Kenga e re titullohet "Prej qe jemi nda" dhe eshte e punuar me Klip shume te bukur te cilin e ka xhiruar EDI Entertainment.Ndersa Muziken e kenges e ka realizuar Ardian Kastrati, poashtu Tekstin e ka shkruar Edi Krasniqi.Kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali EdiRifadijaOfficial.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android