10minuta lajme shqip blue1




Capital T - 600PS

16 Jan 2020
Muzik Shqip - Capital T - 600PS

Capital T - 600PS (Offcial Video), reperi i njohur dhe i pelqyer i publikut Capital T po vazhdon te sjell kenge te reja.Reperi sapo ka lansuar kengen e re e cila vjen me titull "600PS" dhe eshte e kompletuar me Videoklip te cilin e ka prodhuar Sekuence.Kjo kenge e bukur eshte e realizuar me Tekst nga vet reperi.Kenga eshte postuar ne Youtube te kanali Capital T.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android