10minuta lajme shqip blue1
Fero - Marijuana

17 Jan 2020
Muzik Shqip - Fero - Marijuana

Fero - Marijuana (Offcial Video), reperi Fero sapo ka publikuar kengen e re e cila titullohet "Marijuana".Kjo kenge vjen e prodhuar nga Menju dhe Dj Gan - G.Reperi kete kenge e ka kompletuar edhe me Klip te cilin e ka punuar Endrit Rrahimi.Kengen poashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali FERO OFFICIAL.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android