10minuta lajme shqip blue1
Arber Gjota - Gjysma e zemres

20 Jan 2020
Muzik Shqip - Arber Gjota - Gjysma e zemres

Arber Gjota - Gjysma e zemres (Official Video), kengetari Arber Gjota ka publikuar kengen e tij me te re.Kenga e re mban titullin "Gjysma e zemres" te cilen e ka prodhuar Studio Genci.Kjo kenge poashtu eshte e punuar me Tekst nga Elvir Gashi, gjithashtu Klipi eshte realizuar nga Black Fish.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android