10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Heroinat

20 Jan 2020
Muzik Shqip - Gold AG - Heroinat

Gold AG - Heroinat (Official Video), reperi Gold AG po vazhdon te sjell projekte te reja.Reperi sapo ka lansuar kengen e re e cila vjen me titull "Heroinat.Kjo kenge ka mesazhin per nenat dhe eshte e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet Goldi, ndersa Videoklipin e ka prodhuar BUG Production.Poashtu kenga eshte e postuar ne Youtube te kanali Gold AG.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android