10minuta lajme shqip blue1
Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu - Ata

20 Jan 2020
Muzik Shqip - Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu - Ata

Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu - Ata (Official Video), kengetari Sinan Vllasaliu dhe kengetarja nga Shqiperia Anxhela Peristeri kane ardhuar ne bashkpunim.Dueti i pare i dyshes titullohet "Ata" dhe eshte publikuar ne Youtube te kanali Anxhela Peristeri.Kjo kenge vjen e punuar me Muzik nga Kledi Bahiti kurse me Tekst te shkruar nga Fifi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android