10minuta lajme shqip blue1
Taulant Bajraliu - A kthehesh

22 Jan 2020
Muzik Shqip - Taulant Bajraliu - A kthehesh

Taulant Bajraliu - A kthehesh (Offcial Video), kengetari Taulat Bajraliu sapo ka sjell kengen e tij me te re e cila eshte nje balad.Kenga eshte e punuar me Tekst dhe Muzik nga Kreshnik Avdiu, ndersa Video xhirimet e klipit i ka realizuar Mproduction.Kengen "A kthehesh" mund ta gjeni ne Youtube te kanali Mproduction.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android