10minuta lajme shqip blue1
Tayna x Mozzik - Edhe ti

22 Jan 2020
Muzik Shqip - Tayna x Mozzik - Edhe ti

Tayna x Mozzik - Edhe ti (Official Video), reperi i njohur Mozzik dhe reperja Tayna kane sjell duetin e tyre te pare.Kenga e dyshes titullohet "Edhe ti" dhe eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur i cili eshte punuar nga Sekuence.Ndersa kjo kenge eshte e realizuar me Muzik nga Cricket dhe me Tekst te shkruar nga vet artistat Tayna dhe Mozzik.Kenga gjithashtu menjeher pas lansimit ne Youtube ka mbedhur plot klikimet dhe po rezulton te jete nje kenge super e pelqyer nga fansat e tyre.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android