10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka - Mezi Pres

26 Jan 2020
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - Mezi Pres

Irkenc Hyka - Mezi Pres (Official Video), kengetari i njohur dhe shume i pelqyer i skenes shqiptare Irkenc Hyka ka lansuar projektin me te ri.Kenga e re mban titullin "Mezi pres" dhe eshte e prodhuar nga vet Irkenci, ndersa Tekstin e ka shkruar MUMA.Kete kenge te bukur kengetari e ka sjell edhe me Klip te cilin e ka realizuar kompania Max Production.Kenga menjeher pas lansimit ne Youtube ka grombulluar plot klikime dhe po vazhdon te pelqehet.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android