10minuta lajme shqip blue1
Enca x Zaza x Mixey - Amor

26 Jan 2020
Muzik Shqip - Enca x Zaza x Mixey - Amor

Enca x Zaza x Mixey - Amor (Official Video), kengetarja Enca ka ardhur ne bashkpunim me Zaza dhe Mixey.Kenga e tyre titullohet "Amor" dhe eshte e publikuar ne Youtube te kanali MIXEY MUSIC.kenga "Amor" vjen e punuar me Muzik nga Mixey, kurse Tekstin e kenges e ka shkruar Zaza, Enca dhe Mixey.Kjo kenge gjithashtu eshte e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka xhiruar produksioni Imagine Films.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android