10minuta lajme shqip blue1
Donjeta Morina - Dashni

04 Feb 2020
Muzik Shqip - Donjeta Morina - Dashni

Donjeta Morina - Dashni (Official Video), kenga me e re e cila vjen nga Donjeta Morina eshte publikuar ne Youtube.Kenga mban titullin "Dashni" dhe eshte e prodhuar nga Skerdi, ndersa Tekstin e ka shkruar Fuego.Kjo kenge gjithashtu eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka realizuar Imagine Films.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android