10minuta lajme shqip blue1
Fifi - Qaj

08 Feb 2020
Muzik Shqip - Fifi - Qaj

Fifi - Qaj (OFficial Video), kengetarja Fifi sapo ka publikuar kengen e saj me te re e cila mban titullin "Qaj".Per realizimin e kenges eshte kujdesur vet Fifi, ndersa Videoklipin e ka prodhuar Fatlum Nerguti.Kenga poashtu eshte postuar ne Youtube te kanali FIFI OFFICIAL.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android