10minuta lajme shqip blue1
Klajdi Haruni - Jetë

08 Feb 2020
Muzik Shqip - Klajdi Haruni - Jetë

Klajdi Haruni - Jetë (OFficial Video), kenga me e re e cila vjen nga Klajdi Haruni eshte publikuar ne Youtube.Kenga titullohet "Jetë" dhe vjen e prodhuar me Tekst dhe Muzik nga FLori Mumajesi.Gjithashtu kenga eshte e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka xhiruar Imagine Films dhe Alexander.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android