Print this page

Klajdi Haruni - Jetë

08 Feb 2020
Muzik Shqip - Klajdi Haruni - Jetë

Klajdi Haruni - Jetë (OFficial Video), kenga me e re e cila vjen nga Klajdi Haruni eshte publikuar ne Youtube.Kenga titullohet "Jetë" dhe vjen e prodhuar me Tekst dhe Muzik nga FLori Mumajesi.Gjithashtu kenga eshte e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka xhiruar Imagine Films dhe Alexander.

Rate this item
(0 votes)