10minuta lajme shqip blue1
Lil Don ft. M107 – HUSTLIN

08 Feb 2020
Muzik Shqip - Lil Don ft. M107 – HUSTLIN

Lil Don ft. M107 – HUSTLIN (Official Video), reperi M107 sapo ka lansuar projektin e tij me te ri e cila vjen ne bashkpunim me Lil Don. Ky eshte dueti i pare i dyshes i cili vjen eksluzive ne Youtube te kanali Mbreti Records.Poashtu kjo kenge eshte e realizuar me Tekst nga vet dyshja Lil Don dhe M107.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android