10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri - Merri Krejt

14 Feb 2020
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri - Merri Krejt

Dafina Zeqiri - Merri Krejt (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e pelqyer e publikut shqiptare Dafina Zeqiri ka publikuar kengen me te re.Kenga titullohet "Merri krejt" dhe vjen e realizuar me Videoklip shume te bukur.Kenga "Merri krejt" vjen e punuar me Tekst dhe Melodi nga Elinel, gjithashtu kenga eshte postuar ne Youtube te kanali zyrtare Dafina Zeqiri.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android