10minuta lajme shqip blue1
Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin

14 Feb 2020
Muzik Shqip - Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin

Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video), kengetari Alban Skenderaj pak minuta me pare ka publikuar ne Youtube baladen e tij me te re.Kenga mban titullin "Çdo dite nje Shen Valentin" dhe eshte e prodhuar me Muzik dhe Tekst nga vet Albani, ndersa Video xhirimet e klipit jane punuar nga Digitalb.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android