10minuta lajme shqip blue1
Capital T - JE T’AIME

17 Feb 2020
Muzik Shqip - Capital T - JE T’AIME

Capital T - JE T’AIME (Official Video), reperi i njohur Capital T ka publikuar kengen e tij te re.Kenga eshte prodhuar nga BoBeatz & Cano Millano, ndersa Tekstin e ka shkruar vet reperi.Kenga "JE T'AIME" eshte e realizuar poashtu edhe me Videoklip i cili eshte xhiruar nga produksioni Imagine Films.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android