10minuta lajme shqip blue1
Samanta - Pse

17 Feb 2020
Muzik Shqip - Samanta - Pse

Samanta - Pse (Official Video), kengetarja e njohur shqipatre Samanta Karavella ka ardhur me kenge te re.Kenga me e re e kengetares titullohet "Pse" dhe eshte e kompletuar me Klip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur Max Production.Kenga "Pse" vjen me Muzik nga Alfred Sula dhe me Tekst nga MUMA, Gjithashtu kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali Samanta.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android