10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Sokoli

17 Feb 2020
Muzik Shqip - Gold AG - Sokoli

Gold AG - Sokoli (Official Video), reperi Gold Ag njihet per kengen e tij patriotike te cilat pelqehet shume.Se fundi kengen te cilen ai e ka sjell mban emrin "Sokoli" dhe vjen e realizuar me Videoklip te cilin e ka punuar Mproduction, ndersa per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur vet Goldi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android