10minuta lajme shqip blue1
Jehona Sopi - Jena Dashte

17 Feb 2020
Muzik Shqip - Jehona Sopi - Jena Dashte

Jehona Sopi - Jena Dashte (Official Video), kengetarja Jehona Sopi pas nje pauze te gjate eshte rikthyer me kenge te re.Kenga titullohet "Jena dashte" dhe vjen e realizuar me Muzik dhe Orkestrim nga Darko Dimitrov, kurse me Tekst te shkruar nga Aida Baraku.Kenga "Jena dashte" eshte e punuar edhe me Klip te cilin e ka xhiruar nga Entermedia.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android