Print this page

Jehona Sopi - Jena Dashte

17 Feb 2020
Muzik Shqip - Jehona Sopi - Jena Dashte

Jehona Sopi - Jena Dashte (Official Video), kengetarja Jehona Sopi pas nje pauze te gjate eshte rikthyer me kenge te re.Kenga titullohet "Jena dashte" dhe vjen e realizuar me Muzik dhe Orkestrim nga Darko Dimitrov, kurse me Tekst te shkruar nga Aida Baraku.Kenga "Jena dashte" eshte e punuar edhe me Klip te cilin e ka xhiruar nga Entermedia.

Rate this item
(1 Vote)