10minuta lajme shqip blue1
Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu - Per nje Dashuri

20 Feb 2020
Muzik Shqip - Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu - Per nje Dashuri

Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu - Per nje Dashuri (Officia Video), kengetari Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri kane publikuar duetin e tyre te ri.Kenga titullohet "Per nje dashuri" dhe vjen e prodhuar nga Rzon, ndersa Teksti eshte i shkruar nga vet Butrinti dhe Ermali.Ky eshte bashkpunimi i pare mes tyre i cili eshte pritur mjaft mir nga fansat e dyshes dhe kenga eshte shendrruar ne hit menjeher pas publikimit ne Youtube.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android