10minuta lajme shqip blue1
Fidan & Rita - Humbe

20 Feb 2020
Muzik Shqip - Fidan & Rita - Humbe

Fidan & Rita - Humbe (Official Video), kenga me e re e cila eshte lansuar ne Youtube vjen nga Fidani dhe Rita.Kenga e tyre mban titullin "Humbe" dhe eshte e realizuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar Dua Picture, ndersa per Tekstin dhe Muziken e kenges eshte kujdesur Bes Buzuku.Kengen mund ta gjeni te kanali zyrtare Gmusic.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android