10minuta lajme shqip blue1
Ledri Vula - Prej Inati

26 Feb 2020
Muzik Shqip - Ledri Vula - Prej Inati

Ledri Vula - Prej Inati (Official Video), reperi Ledri Vula ka sjell kengen e tij me te re.Kenga titullohet "Prej inati" dhe vjen e realizua me Klip shume te bukur, ndersa Teksti eshte e punuar nga vet reperi."Prej inati" eshte publikuar ne Youtube te kanali Ledri Vula.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android