Print this page

Ledri Vula - Prej Inati

26 Feb 2020
Muzik Shqip - Ledri Vula - Prej Inati

Ledri Vula - Prej Inati (Official Video), reperi Ledri Vula ka sjell kengen e tij me te re.Kenga titullohet "Prej inati" dhe vjen e realizua me Klip shume te bukur, ndersa Teksti eshte e punuar nga vet reperi."Prej inati" eshte publikuar ne Youtube te kanali Ledri Vula.

Rate this item
(1 Vote)