10minuta lajme shqip blue1
Alban Skenderaj - Ki meshire

01 Mar 2020
Muzik Shqip - Alban Skenderaj - Ki meshire

Alban Skenderaj - Ki meshire (Official Video), kengetari i njohur Alban Skenderaj po vazhdon te sjell projkete te reja per fansat e tij.Se fundmi ai ka publikuar kengen e tij me te re e cila mban titullin "Ki mershir".Kjo kenge eshte e punuar me Tekst nga vet Albani, ndersa me Videoklip te prodhuar nga ProVideo.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android