10minuta lajme shqip blue1
2Ton - Amore

01 Mar 2020
Muzik Shqip - 2Ton - Amore

2Ton - Amore (Official Video), reperi 2Ton ka ardhur me projekt te ri.Kenga e sapo lansuar ne Youtube titullohet "Amore", kjo kenge eshte e punuar me Muzik nga vet 2Ton, kurse Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production.Kenga menjeher pas lansimit ka mbledhur plot klikime ne Youtube dhe po vazhdon te klikohet.

 

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android