10minuta lajme shqip blue1
Majk - Sytë mu kanë qorru

01 Mar 2020
Muzik Shqp - Majk - Sytë mu kanë qorru

Majk - Sytë mu kanë qorru (Official Video), kenga me e re e cila vjen nga reperi Majk eshte publikuar ne Youtube.Kenga vjen me titull "Sytë mu kanë qorru" dhe eshte e realizuar me Tekst dhe Melodi nga vet Majk, gjithashtu Muziken e ka prodhuar Rzon.Projekti Sytë mu kanë qorru" poashtu eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni Entermedia.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android