10minuta lajme shqip blue1
Greta Koci - Lum kush m'ka

01 Mar 2020
Muzik Shqip - Greta Koci - Lum kush m'ka

Greta Koci - Lum kush m'ka (Official Video), kengetarja e shume pelqyer dhe e ndjekur Greta Koci ka lansuar kengen e re.Kenga titullohet "Lum kush m'ka" dhe eshte e punuar me Klip te cilin e ka punuar Max Production, kurse Tekstin dhe Muzika eshte prodhim i Edlir Begolli.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android