10minuta lajme shqip blue1
ZERO1 - Zemra jem

01 Mar 2020
Muzik Shqip - ZERO1 - Zemra jem

ZERO1 - Zemra jem (Official Video 2020), kengetari me i ri i skenes son ZERO1 ka sjell kengen e tij te pare.Kenga titullohet "Zemra jem" dhe eshte e realizuar me Videoklipi shume te bukur te cilin e ka punuar Studio Mbreti Records, ndersa Teksti eshte shkruar nga ZERO dhe Mbreti Records.Kjo kenge menjeher pas lansimit ne Youtube ne kanalin zyrtare "Mbreti Records eshte pritur mnjaft mir dhe po vazhdon te degjohet nga adhuruesit e ZERO1.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android