10minuta lajme shqip blue1
Aida Doci - Duro Shpirt

13 Mar 2020
Muzik Shqip - Aida Doci - Duro Shpirt

Aida Doci - Duro Shpirt (Official Video), kengetarja e njohur Aida Doci ka sjell balden e saj me te re.Kenga vjen me titull "Duro Shpirt" dhe eshte e realizuar me Tekst dhe Muzik nga Kreshnik Avdiu.Gjithashtu kengetarja kengen e ka sjell me Videoklip shume te nukur te cilin e ka punuar Imagine Films.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android