Print this page

Aida Doci - Duro Shpirt

13 Mar 2020
Muzik Shqip - Aida Doci - Duro Shpirt

Aida Doci - Duro Shpirt (Official Video), kengetarja e njohur Aida Doci ka sjell balden e saj me te re.Kenga vjen me titull "Duro Shpirt" dhe eshte e realizuar me Tekst dhe Muzik nga Kreshnik Avdiu.Gjithashtu kengetarja kengen e ka sjell me Videoklip shume te nukur te cilin e ka punuar Imagine Films.

Rate this item
(3 votes)