10minuta lajme shqip blue1
ESTTO - T'lutem Harrom

13 Mar 2020
Muzik Shqip - ESTTO - T'lutem Harrom

ESTTO - T'lutem Harrom (Official Video), kengetari me i ri i skenes muzikore Estto po vazhdon te jete aktiv me kenge te reja.Kenga e re e cila eshte publikuar pak dite me pare titullohet "T'lutem Harrom", ndersa Tekstin dhe Muziken e ka punuar vet Estto.Kenga eshte e kompletuar edhe me Klip te cilin e ka xhiruar produksioni Pro Video.

 

Rate this item
(9 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android