10minuta lajme shqip blue1
Vani - Haku im

13 Mar 2020
Muzik Shqip - Vani - Haku im

Vani - Haku im (Official Video), kengetari Vani pak ore me pare ka sjell kengen e tij me te re.Per realizimin e Muzikes eshte kujdesur GEnt Myftaraj, ndersa per Tekstin Endrit Mumajesi.Kjo kenge e bukur eshte e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka prodhuar Max Production.

 

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android