10minuta lajme shqip blue1
Ledri Vula - 10/10

15 Mar 2020
Muzik Shqip - Ledri Vula - 10/10

Ledri Vula - 10/10 (Official Video), reperi Ledri Vula po vazhdon te jete akvtiv me projekte te reja.Ai sapo ka publikuar kengen e re e cila titullohet "10/10", kjo kenge eshte e prodhuar nga Redbox dhe e shkruar me Tekst nga vet reperi.Gjithashtu kenga eshte e realizuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur produksioni Entermdia.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android