10minuta lajme shqip blue1
Elemzetta ft. M107 & NIKA - Catalonia

15 Mar 2020
Muzik Shqip - Elemzetta ft. M107 & NIKA - Catalonia

Elemzetta ft. M107 & NIKA - Catalonia (Official Video 2020), kengetari M107 po qendron aktiv me kenge te reja.Ai pare ore me pare ka lansuar projektin e tij te ri i cili vjen ne bashkpunim me Elemzetta dhe Nika.Kenga mban titullin "Catalonia" dhe vjen eksluzive ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records.Poashtu kjo kenge eshte e realizuar me Klip te cilin e ka bere Demiko Media.

 

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android