10minuta lajme shqip blue1
REEALT - FAKE

05 Sep 2020
Muzik Shqip - REEALT - FAKE

REEALT - FAKE (Official Video 2020), reperi i ri i skenes shqiptare REALT ka publikuar kengen e tij te pare e cila mban titullin "FAKE". Kenga eshte e punuar me Tekst nga vet reperi, Kurse per Klipin eshte kujdesur Kastrioti, poashtu kenga eshte e publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records.Kjo kenge menjeher pas lansimit eshte pelqyer shume dhe ka mbledhur miliona klikime ne Youtube dhe po vazhdon te jete njera nder kenget me te sukseshme te reperit.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android