10minuta lajme shqip blue1
Capital T - Braziliane

05 Sep 2020
Muzik Shqip - Capital T - BRAZILIANE

Capital T - BRAZILIANE ?? (Prod by. Bo Beatz), reperi i njohur Capital T po vazhdon te jete aktiv me kenge te reja. Kenga e re e cila ka vetem pak dite qe eshte publikuar titullohet "BRAZILIANE". Reperi per realizimin e ketij projekti ka punuar me Bo Beatz per Muziken, kurse Tekstin e ka shkruar vet. "BRAZILIANE" vjen e punuar edhe me Videoklip te cilin e ka prodhuar Sekuenc Studios. Kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali privat i reperit Capital T.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android