10minuta lajme shqip blue1
BLAZE - B.I.G

05 Sep 2020
Muzik Shqip - BLAZE - B.I.G

BLAZE - B.I.G (Official Video 2020), Blaze eshte reperi me i ri i skenes muzikore. Reperi po vazhdon te jete aktiv me projkete te reja te cilat po vlersohen dhe po pelqehen shume nga fansat e muzikes se tij. Ai se fundit ka publikuar kengen e re e cila mban titullin "B.I.G" dhe vjen edhe me Videoklip per te cilin ka bashkpunuar me @ramadan.bejta, kurse Kengen e ka bere publike ne kanalin Youtube te Mbreti Records.
Gjithashtu kjo nuk eshte kenga e vetme e reperit, ai ka edhe kenge te reja si "C’est la vie" dhe "Blaze it" te cilat poashtu mund ti gjeni te kanali Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android