10minuta lajme shqip blue1
GJIKO x MELINDA - X5

05 Sep 2020
Muzik Shqip - Gjiko x Melinda - X5

GJIKO x MELINDA - X5, reperja Melinda dhe reperi Gjiko kane publikuar dutin e tyre te pare. Kanga e dyshes vjen me titull "X5" dhe eshte e kompletuar me Klip shume te bukur te cilin e ka punuar Produksioni Entermedia. Dyshja e tekstin e ka shkruar vet, ndersa Muzika eshte prodhim i BIGBANG, dhe kenga poashu eshte e publikuar te kanali REDBOX Entertainment. kenga eshte pritur mjaft mir nga fansat dhe brenda pak diteve ka mledhur miliona klikime ne Youtube dhe po vazhdon e degjohet shume.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android