10minuta lajme shqip blue1
Kida - Edhe sa

05 Sep 2020
Muzik Shqip - Kida - Edhe sa

Kida - Edhe sa, kengetarja e njohur dhe shume e ndjekur Kida ka publikuar kengen e saj me te re. Kenga e re titullohet "Edhe sa" dhe eshte e kompletuar me Videkolip te cilin e ka punuar Elena Kelmendi. Kenga " Edhe sa" eshte e realizuar me Muzik nga MIXEY dhe me Tekst nga Mozzik. Kengetarja kengen premier e ka sjell te kanali i saj ne Youtube i cili quhet KIDA.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android